Zaproszenie na ekopiknik
Aktualności

Ekopiknik w Ogrodzie Botanicznym.

8 czerwca braliśmy udział w Ekopikniku zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Wydarzenie to

Czytaj dalej »
Aktualności

11 maja Dzień Bez Śmiecenia

Dzień Bez Śmiecenia obchodzony jest w Polsce 11 maja. Celem tego dnia jest zwrócenie uwagi na problem nadmiernej ilości odpadów, promowanie prawidłowej segregacji oraz kształtowanie

Czytaj dalej »
Aktualności

W dniu 17 kwietnia 2026 r. Inspektorka z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu przeprowadziła zajęcia w jednym z wrocławskich przedszkoli na temat ekologii oraz

Czytaj dalej »

Przydatne linki

Przewijanie do góry